Tábory

Co tě čeká?

Naše táborové dobrodružství nabízí vašemu dítěti jedinečnou celotáborovou hru, která se každým rokem obměňuje a přináší zcela originální zážitky. Během celého pobytu budou děti mít možnost vychutnat si spoustu zábavy a legrace, zatímco se v příjemné atmosféře neformálního vzdělávání dozví mnoho zajímavých informací o přírodě, geografii a dalších tématech. Po celou dobu tábora se o Vaše dítě stará tým zkušených a certifikovaných vedoucích.

Naše táboriště

Táborové místo je situováno v blízkosti obce Luka nad Jihlavou a nabízí bohaté možnosti pro pohodlný pobyt a rozvoj vašeho dítěte

Pokud jde o vybavení, našemu táboru nechybí dřevěná chatka s jídelnou a kompletně vybavenou kuchyní, umývárna s teplou vodou a sprchou, stejně jako stany s pohodlnými podložkami.

Pro sportovní aktivity máme k dispozici dvě hřiště, stoly pro stolní tenis, badminton, míče, petanque a další vybavení. 

Přímo u  tábořiště se také nachází rybník, kde se může vaše dítě těšit na vodní radovánky v podobě pramic, nafukovacích kajaků a padleboardů.

Tábor 2024 

Na našem táboře si budou děti nejenom užívat spoustu zábavy a legrace, ale také se naučí něco o přírodě, geografii a historii.


Podívejte se na již chystaný tábor 2024, náš již 25 ročník. 

dětský tábor brno

Zde naleznete naše všechny tábory

Od roku 1999 již pár našich táborů proběhlo :D